Grupės - tai vieta, kur nepažįstamieji tampa artimesni nei giminės


Grupėse bendraujama be socialinių kaukių. Čia galima ir įmanoma būti tik pačiu savimi. Čia gimsta didžiausias žmonių artumas. Čia tobuliname tai, ką žinome ir mokame tarpusavio santykiuose. Grupėje tiesiog lengva būti, jei žmonės siekia bendrystės.

Aušra Griškonytė

Psichologė psichoterapeutė

Aušra 30 metų dirba psichologe psichoterapeute. Geštalto terapijos, psichosintezės ir transakcinės analizės studijos padeda jai geriau suprasti žmonių santykius ir ryšius. Ji konsultuoja pavienius asmenis, poras ir šeimas. Aušra ilgus metus veda seminarus bei grupes savęs tobulinimu besidomintiems smalsiems asmenims, profesinę kvalifikaciją keliantiems medikams, bankininkams, vadybininkams, juristams, verslininkams ir kt. 23 metus yra Lietuvos Radijo programos „Klasika“ laidos „Pašnekesiai apie tave ir kitus“, pripažintos geriausia 2012 m. LRT radijo laida ir pelniusios "Bitinuko" apdovanojimą, autorė ir vedėja. 2016 m. knygynuose pasirodė jos parašyta knyga "Žvelk giliau". Publikuoja savo straipsnius spaudoje, dalyvauja radijo ir televizijos laidose.
„Vertinu atvirą ir nuoširdų bendravimą. Liūdna, kad mūsų gyvenime tokio žmonių ryšio labai trūksta. Visgi esu optimistė ir tikiu, kad „Bendravimo grupėse“ mes visi galime įgyti drąsos nusimesti kaukes, padėti į šalį kaip beverčius galios ir valdžios atributus bei stoti vienas prieš kitą tokie, kokie esame. Tada ir tik tada ima vykti žmonių bendravimo stebuklai,“ – tvirtina Aušra.